temp
temp
temp
temp
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb

Повідомлення

ІНФОРМАЦІЙНЕ

ПОВІДОМЛЕННЯ

Комунальне некомерційне підприємство "Чернівецька центральна районна лікарня Чернівецької районної ради ” оголошує конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності,які будуть залучені до проведення незалежної (експертної) оцінки нерухомого майна, що є спільною комунальною власністю територіальних громад сіл,селища  Чернівецького району, управління яким здійснює Чернівецька районна рада-кабінетв приміщенні консультативно-діагностичної поліклініки КНП «Чернівецька ЦРЛ» .

Конкурс буде проводитися 25.03.2019 року об 10.00 годині в приміщенні Комунального некомерційного підприємства " Чернівецька центральна районна лікарня Чернівецької районної ради» . Кінцевий термін подання документів 22.03.2019 року. Термін виконання робіт - 4 дні. Найменування об'єкта оцінки : кабінет приміщення консультативно-діагностичної поліклініки (нежитлові вбудовані приміщення),загальною площею 22,11м.квПриміщення знаходяться за адресою:  24100 вул.Вінницька.25А, смт.Чернівці , Чернівецького району ,Вінницької області. Мета проведення незалежної(експертної)оцінки. Визначення ринкової вартості об'єкту з метою надання в оренду. Претенденти на участь у конкурсі подають до конкурсної комісії конкурсну документацію. Конкурсна документація надається взапечатаному конверті з описом підтверджуючих документів,що містяться в конверті. До підтверджуючих документів, поданих на конкурс із відбору суб'єкта оціночної діяльності, належать:

- заява на участь у конкурсі;

 - копія установчого документа конкурсанта (статут . положення);

 - копії кваліфікаційних документів оцінювачів , які працюють в штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

 - копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, завірена мокрою печаткою або нотаріально;

 - довідка про взяття на облік платника податку ;

 - довідка фінансової установи , щодо наявності розрахункового рахунку;

- довідка органу статистики про включення до ЄДРПОУ ;

 - інформація до конкурсанта (документ, який містить відомості про конкурсанта , щодо його досвіду роботи , кваліфікації та особистого досвіду оцінювачів , які працюють у його штатному складі та будуть, залучені ним);  - термін виконання робіт, за який буде проведено оцінку майна , яке передається в оренду .

Копії документів, що подаються до конкурсної комісії завіряються відміткою "згідно з оригіналом" із зазначенням назви посади, ініціалів та прізвища особи, яка завіряє копію її особистого підпису, дати завірення копії засвідчується     печаткою за наявності. Конкурсні пропозиції подаються в окремо запечатаному конверті  з відміткою "Конкурсна пропозиція" і мають містити пропозиції щодо вартості та строку надання послуг з оцінки вищезазначеного майна, умов розрахунків.  В разі невідповідності, неповноти конкурсної документації, або їїнесвоєчасного подання претендент до участі в конкурсі не допускається. Конкурсні документи претендентів, яких не допущено до участі в конкурсі, повертаються секретарем комісії за їх письмовою заявою після затвердження протоколу засідання комісії. Конкурсну документацію слід подавати до конкурсної комісії за адресою: 24100, вул. Вінницька.25А, смт. Чернівці, Чернівецького району Вінницької області Комунальне некомерційне підприємство "Чернівецька центральна районна лікарня Чернівецької районної ради ".

Телефони для довідок:

- Чернівецька районна рада( 0257)-2-13-53;

- Комунальне некомерційне підприємство "Чернівецька центральна районна лікарня Чернівецької районної ради " (0257) 2-16-32.

 

Повернутись