temp
temp
temp
temp
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb

Інформаційне повідомлення

Інформаційне повідомлення

 

 

      Чернівецький районний Будинок культури   оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки нерухомого майна, що є спільною комунальною власністю територіальних громад сіл, селища району, управління якими здійснює Чернівецька районна рада: частини приміщення Чернівецького районного Будинку культури (хореографічна зала).

     Конкурс буде проводитися 08.08.19р. в приміщенні районного Будинку культури о 10.00 год. Кінцевий термін подання документації 05.08.19р. Термін виконання робіт – 5 днів.

     Найменування об’єкта оцінки: частина приміщення Чернівецького районного Будинку культури (хореографічна зала) загальною площею 34,9м.кв. Приміщення  побудовано у 1937 році.

Адреса: 24100, вул.. Святомиколаївська,79, смт. Чернівці, Чернівецького району Вінницької області.

Мета проведення незалежної оцінки:

              Визначення ринкової вартості  об’єкту з метою надання в оренду.

    Претенденти на участь у конкурсі подають до конкурсної комісії конкурсну документацію. Конкурсна документація додається в запечатаному конверті з описом підтверджуючих документів, що містяться в конверті. До підтвердних документів, поданих на конкурс із відбору суб’єктів оціночної діяльності, належать:

 • Заява на участь у конкурсі;
 • копія установчого документа конкурсанта (статут, положення);
 • копії кваліфікаційних документів оцінювачів , які працюють в штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
 • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності завірена мокрою печаткою або нотаріально;
 • довідка про взяття на облік платника податку;
 • довідка фінансової установи, щодо наявності розрахункового рахунку;
 • довідка органу статистики про включення до ЄДРПОУ;
 • інформація до конкурсанта (документ, який містить відомості про конкурсанта, щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду оцінювачів, які працюють у його штатному складі  та будуть залучені ним);
 • термін виконання робіт, за який буде проведено оцінку майна, яке передається в оренду;
 • копії документів, що подаються до конкурсної комісії завіряються відміткою «згідно з оригіналом» із зазначенням назви посади, ініціалів та прізвища особи, яка завіряє копію її особистого підпису, дати завірення копії засвідчується печаткою за наявності.

         Конкурсні пропозиції  подаються в окремо запечатаному конверті з відміткою «Конкурсна пропозиція» і мають містити пропозиції щодо вартості та строку надання послуг з оцінки вищезазначеного майна, умов розрахунків.

        В разі невідповідності, неповноти конкурсної документації , або її несвоєчасного подання претендент до участі в конкурсі не допускається. Конкурсні документи претендентів , яких не допущено до участі   в конкурсі повертаються секретарем комісії за їх письмовою заявою після затвердження протоколу засідання комісії. Конкурсну документацію слід подавати до конкурсної  комісії за адресою.24100, вул. Святомиколаївська, 79, смт. Чернівці Чернівецького району Вінницької області Чернівецький районний Будинок культури.

Телефони для довідок:

 • Чернівецька районна рада 0257-2-13-53;
 • Чернівецький районний Будинок культури 0257-2-12-61.0987108868

 

Повернутись