temp
temp
temp
temp
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ РАЙОН ЗНОВУ ВІДПРАВЛЯВ ДОПОМОГУ В ЗОНУ АТО

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ РАЙОН ЗНОВУ ВІДПРАВЛЯВ ДОПОМОГУ В ЗОНУ АТО

Минулого тижня в нашому районі проводився збір продуктів харчування для наших земляків у зоні АТО. Прохання про допомогу було озвучено  на позачерговій сесії районної ради 24 жовтня.

До цієї акції активно долучилися ряд трудових колективів – бібліотек району,  культурні працівники, Моївська територіальна громада, Бабчинецька об’єднана територіальна громада та школярі Моївської ЗОШ І-ІІІ ст., Борівської ЗОШ І-ІІІ ст., Білянської ЗОШ І-ІІІ ст., Гонтівської ЗОШ І-ІІІ ст., Бабчинецької ЗОШ І-ІІІ ст.., Сокільської ЗОШ І-ІІІ ст. Не залишилися байдужими приватні підприємці – Володимир Чопенко та Малярчук Руслан, які надали до 1 т яблук. Деякігромадяниіндивідуально приносили свої пакунки з посильною допомогою бійцям АТО.

«Кожна наша поїздка до своїх військових – це нагадування про те, що ми повинні підтримувати бійців якщо хочемо жити вільно на рідній землі. Для мене допомога армії – це обов’язок. Я розумію, що лише разом ми зможемо перемогти», – наголосив волонтер Сергій. Він розповів, що лише вчора був у зоні АТО, близько 200м від їхнього автомобіля розірвалася міна, і дивом вони не постраждали. Розповів як важко туди доставляти допомогу, адже там доріг практично немає взагалі. Тому після кожної поїздки доводиться ремонтувати авто. Але це їх не лякає, адже лише разом ми зможемо подолати будь які труднощі. Разом ми йдемо до перемоги. Пам’ятаймо, що завдяки допомозі кожного з нас наші військові отримують не лише моральну, а й матеріальну допомогу, а це, в сою чергу, запорука успіху.

Чернівчаниналаштовані не словом, а ділом допомагати захисникам України, демонструючи всій державі, що ми єдині і вистояти у тій кривавій війні можна лише разом, коли весь український народ думає і дбає про перемогу.

Зібрано багато продуктів харчування, зокрема різноманітної крупи, овочів, фруктів, домашніх заготовок та багато іншого.

Увесь гуманітарний вантаж, збиравсяу районному Будинку культури, гаражах районної ради та приміщеннях сільських рад району.

Дана допомога передана вінницьким волонтерамблагодійного фонду "Миротворець України", головою якого є  Олена Верлан. Вона також є  головоюобласного осередку ВГО "Фундація медичного права та біоетики України", головоюНаглядово-координаційної ради ГО та волонтерських організацій при КМКЦ ЦР, викладачеммедичного права Вінницького медуніверситету.  Майже чотирироки працює волонтером при Вінницькому військово-медичному центрі. З медичного університету до волонтерської роботи залучає   студентів. Неодноразово возила і возить гуманітарну допомогу в АТО, опікується військовими та добровольчими медичними формуваннями зони АТО, входить до складу "Юридичної сотні України". Забезпечує постійний правовий і консультаційний супровід учасників АТО, захист їхніх інтересів, організатор понад 20 культурних заходів для поранених, які лікуються у вінницькому госпіталі.

«Наш район уже неодноразово співпрацює з пані Оленою. З нею знайомий особисто. Як тільки чуємо прохання від неї про допомогу, відразу намагаємось відреагувати. Не можу назвати точну кількість разів, скільки передавали допомогу, тому що співпрацюємо вже понад три роки, і їх було багато,» - розповідає Володимир Маліновський. Саме завдяки Олені Верлан даний провіант найближчим часом потрапить до наших земляків в зону АТО.

Безмежна вдячність всім і, зокрема, юному поколінню, за надання цієї гуманітарної допомоги нашим бійцям, за любов у серці до України, співчуття до захисників своєї держави, які ціною власного життя відстоюють мир та спокій для громадян на сході.

 

Повернутись