temp
temp
temp
temp
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb

5 липня 2019 року в сесійній залі Чернівецької районної ради відбулось пленарне засідання 38 позачергової сесії районної ради 7 скликання

5 липня 2019 року в сесійній залі Чернівецької районної ради відбулось  пленарне засідання 38 позачергової сесії районної ради 7 скликання. В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Сауляк, заступники голови, начальники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники комунальних установ району, керівники районних служб і організацій, виконавчий апарат та депутати районної ради.
            На початку засідання сесії голова районної ради Василь Мельничук  та голова райдержадміністрації Олександр Сауляк  нагородили кращих працівників району грамотами Чернівецької райдержадміністрації та районної ради  за вагомий внесок у захист прав та свобод громадян, розбудову незалежної демократичної правової держави та з нагоди Дня Конституції.
            На пленарному засіданні 38 позачергової сесії районної ради розглядалися такі питання порядку денного:
            1. Про внесення змін до рішення 33 позачергової сесії районної ради 7 скликання від 14.12.2018 року № 578 «Про районний бюджет на 2019 рік».
            2. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації
            3. Про надання згоди на прийняття у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селища району, управління яким здійснює Чернівецька районна рада окремого індивідуально визначеного майна.
            4. Про внесення змін до рішення 37 позачергової сесії районної ради 7 скликання від 17.05.2019 року № 623 «Про надання згоди та дозволу на передачу в суборенду окремого індивідуально визначеного нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища району, управління яким здійснює Чернівецька районна рада».
            5. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
            6. Про присвоєння чергового рангу голові районної ради

7. Різне.

По кожному з розглянутих питань порядку денного сесії депутатами районної ради прийнято відповідні рішення.

Повернутись