temp
temp
temp
temp
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb

4 лютого 2014 року відбулась робоча нарада з селищним та сільськими головами району та головними бухгалтерами місцевих рад.

4 лютого 2014 року в залі засідань виконавчого апарату районної ради відбулась робоча нарада з селищним та сільськими головами району та головними бухгалтерами місцевих рад.

            Відкрив нараду заступник голови районної ради В.Мельничук, який повідомив присутнім про те, що відповідно до бюджетного законодавства районною та обласною радами прийнято відповідно районний та обласний  бюджети на 2014рік, тому наступив період, коли мають бути розглянуті та прийняті головні кошториси територіальних громад.

            У нараді взяла участь начальник фінансового управління райдержадміністрації  Г.Маковій, яка докладно пояснила присутнім посадовим особам органів місцевого самоврядування району принципи та складові формування місцевих бюджетів, звернула увагу присутніх на фінансуванні галузей культури, дошкільної освіти, управління тощо, на шляхах наповнення бюджетів, складність податкової бази кожної територіальної громади.

            Під час  обговорення голови місцевих рад зауважили на наявних проблемах із рухом коштів через органи державного казначейства.

            На завершення наради Гонтівський, Борівський, Моївський та Мазурівський сільські голови запропонували об’єднати зусилля у вирішенні проблем благоустрою населених пунктів та запропонували шляхи вирішення цього питання.

Повернутись