temp
temp
temp
temp
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb

27 січня 2020 року відбулося засідання 43 позачергової сесії районної ради 7 скликання

27 січня 2020 року відбулося засідання 43 позачергової сесії районної ради 7 скликання з порядком денним:

  1. Про погодження на виділення коштів з районного бюджету в 2020 році.     Інформувала: Кузь А.Й., перший заступник голови райдержадміністрації.
  2. Про погодження штатного розпису комунального підприємства «Чернівецька центральна районна аптека» на 2020 рік.                                 

Інформувала: Стус Л.В., директор комунального підприємства «Чернівецька   центральна районна аптека».

  1. Про погодження плати за навчання учнів в Чернівецькій дитячій музичній школі.            Інформував: Савчук М.Т., директор Чернівецької дитячої музичної школи
  2.  Про передачу майнового комплексу Моївського сільського Будинку культури та бібліотеки-філії с.Моївка з спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища Чернівецького району, управління яким здійснює Чернівецька районна рада у комунальну власність Бабчинецької територіальної громади.                                         Інформував: Їжаковський В.В., начальник відділу культури та спорту райдержадміністрації
  3. Про передачу цілісних майнових комплексів Бабчинецької амбулаторії загальної практики – сімейна медицина, Моївської амбулаторії загальної практики – сімейна медицина, фельдшерського пункту с.Букатинка, фельдшерського пункту с. Вила – Ярузькі з спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища Чернівецького району, управління яким здійснює Чернівецька районна рада у комунальну власність Бабчинецької територіальної громади.                                                        Інформувала: Зінич К.І., головний лікар комунального некомерційного підприємства «Чернівецький центр первинної медико – санітарної допомоги Чернівецької районної ради».                                                                                     
  4. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.                                                         Інформував: Насіковський С.Ю., керуючий справами виконавчого апарату районної ради.                                                                                                                

     Голова  постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, законності та правопорядку, депутат районної ради Попов О.В., вніс пропозицію доповнити проект рішення розпорядженням голови районної ради від 09.01.2020 року №01 «Про погодження роботи за сумісництвом та встановлення надбавки за високі досягнення у праці, складність та напруження у роботі головному лікареві комунального некомерційного підприємства «Чернівецька центральна районна лікарня Чернівецької районної ради» Корнєву О.О.».

Депутат районної ради Маковій Г.Д., звернулася до заступника головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Чернівецька центральна районна лікарня Чернівецької районної ради»  Адамчук М.І., про наявність коштів у фонді оплати праці для встановлення надбавки.

По кожному із розглянутих питань сесією районної ради прийнято відповідні  рішення.

                  В різному депутат районної ради Маліновський В.А., виступив з депутатським запитом про механізм передачі шкільного автобуса у комунальну власність Бабчинецької ОТГ.

             

Повернутись