temp
temp
temp
temp
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb

16 листопада 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради

16 листопада 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, голова комісії                      Якубовський В.А.

 

На комісії заслухано інформації :

  1. Директора комунального підприємства "Чернівецька  центральна  районна аптека" Стус Л.В. «Про погодження розподілу чистого  прибутку від діяльності КП "Чернівецька  центральна  районна аптека" за ІІІ  квартал 2018 року».
  2. Головного спеціаліста відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Шаповал М.І. :   «Про внесення змін до "Програми  економічного і соціального розвитку  Чернівецького району на 2018 рік"».       «Про програму розвитку малого та середнього підприємництва  Чернівецького району на 2019 – 2020 роки».
  3. Начальника фінансового управління  райдержадміністрації                Маковій Г.Д.:      «Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації».     «Про внесення змін до рішення 22 позачергової сесії районної ради 7 скликання  від 22.12.2017 року № 412 "Про районний бюджет на 2018 рік"».    «Про розгляд листа Сокільської сільської ради від 08.11.2018 року                  № 234».      «Про порядок і норматив відрахування до загального фонду районного  бюджету комунальнимиунітарними підприємствами та їх об’єднаннями , які належать до спільної комунальної власностітериторіальних громад району , частини чистогоприбутку (доходу) за результатами фінансово – господарської діяльності у 2019році».
  4. Головного спеціаліста у справах сімї та молоді райдержадміністрації Паращук Л.Л. «Про районну цільову соціальну програму "Молодь Чернівеччини " на 2019-2021 роки» .

 

Комісією погоджено  на розгляд президії та сесії  районної ради  проекти рішень та надані висновки з розглянутих питань.

 

 

Повернутись