temp
temp
temp
temp
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb

15 серпня 2017 року відбулось засідання 18 позачергової сесії районної ради 7 скликання.

15 серпня 2017 року відбулось засідання 18 позачергової сесії районної ради 7 скликання.

До порядку денного ввійшло 16 питань, але депутати запропонували розглянути ще чотири питання, а районна державна адміністрація  зняти з розгляду резонансне питання про створення опорних загальноосвітніх закладів та їх філій в Чернівецькому районі. Відтак в цілому розглянуто 19 питань.

Одним з важливих питань стало внесення змін до бюджету поточного року, про яке клопотав голова РДА О.Антонюк. Пропонувалось закумулювати кошти для виплати заробітної плати техперсоналу загальноосвітніх закладів району. Ця проблема виникає кілька місяців поспіль, адже в 2017році, на жаль, ця категорія працівників не забезпечена котами державної субвенції, тому район змушений «заправити» її з місцевого бюджету.

Також зверстано кошти з кошторису районної ради та направлено Чернівецькій селищній раді для виготовлення проектно-кошторисної документації по будівництву спортивного майданчика з штучним покриттям.

Депутати також погодили виділення коштів для придбання музичної апаратури та двох куліс для сцени Чернівецького РБК.

Насамкінець, хоча питання про обговорення опорних шкіл біло і знято, все ж голова ради запропонував його обговорити, акцентувавши увагу присутніх на тому, що його реалізація дасть змогу залучити значні кошти в сферу освіти району, не змінить статусу наразі нинішніх шкіл, боятись їх реорганізації немає підстав.

Депутат О. С.Якубовський наголосив, що зміни неминучі, але варто розглянути Чернівецьку ЗОШ І-ІІІст.  №1, як опорну також.

В.Мельничук закликав присутніх, особливо сільгоспвиробників, дотримуватись правил пожежної безпеки під час аномальної спеки. 

Повернутись