temp
temp
temp
temp
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb

13 листопада 2019 року в приміщенні Чернівецької районної ради заступником голови Вінницької обласної Ради Михайлом Кременюком проведено виїзний особистий прийом громадян Чернівецького району

13 листопада 2019 року в приміщенні Чернівецької районної ради заступником голови Вінницької обласної Ради Михайлом Кременюком проведено виїзний особистий прийом громадян Чернівецького району. По питанню сприяння у виділенні коштів на облаштування водовідведення вздовж узбіччя автодороги на одній із вулиць села Березівка Чернівецького району  звернувся сільський голова Анатолій Семенюк, яким було зазначено, що під час сильного дощу чи весняних паводків вулицею сильно тече вода та пошкоджує дорожнє покриття.

Начальник відділу освіти Чернівецької райдержадміністрації Марія Петровська та директор коммунального закладу « Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» Василь Ступак озвучили питання щодо тендерних процедур для проведення реконструкційних робіт у Чернівецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 , зокрема проблеми, які виникли в процесі тендерних торгів і ризик втрати коштів, що були виділені з Державного фонду регіонального розвитку для проведення реконструкції та утеплення даху школи. 

З проханням посприяти у відновленні роботи Моївського цукрового заводу звернувся виконуючий обов’язки старости Моївського старостинського округу Олександр Вівдич, який зазначив, що у складних економічних умовах, без державної підтримки власник підприємства самостійно не в змозі відновити виробництво.  

Неодноразово під час проведення прийому чернівчани зверталися з проханням надання матеріальної допомоги на лікування хворих.

По кожному питанню, яке було порушено під час прийому, заявникам надано відповідні роз’яснення, рекомендації, а також підготовлено відповідні листи та звернення до відповідних органів.

Заступником голови обласної Ради Михайлом Кременюком спільно з головою районної ради Василем Мельничуком та головою райдержадміністрації Олександром Сауляком відвідано місцевий дитячий садок «Дзвіночок», пам’ятки архітектури,  а також стадіон із штучним покриттям в смт.Чернівці. Голова Чернівецької районної ради Василь Мельничук перебуваючи на стадіоні зазначив, що загальна вартість виконаних робіт по будівництву стадіону склала вже майже 1,5 млн грн., в перспективі ще бігові доріжки, тренажери, які вже закуплені, баскетбольне поле та глядацькі трибуни.

 

Повернутись