temp
temp
temp
temp
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb

28 листопада 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради

28 листопада 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, контролю за дотриманням охорони природного навколишнього середовища, розвитку агропромислового комплексу, голова комісії Дідов А.Г.
 
На комісії заслухано інформації голови комісії Дідова А.Г.,  начальника відділу Держгеокадастру у Чернівецькому районі :
  1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського  призначення,  що перебуває у власності Рудої Валентини Юріївни для ведення товарного  сільськогосподарського  виробництва на території Вила – Ярузької    сільської   ради  Чернівецького району Вінницької області.
  2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського  призначення, що перебуває у власності гр..Колісника Василя Яковича для ведення товарного  сільськогосподарського  виробництва на території Березівської  сільської   ради  Чернівецького району Вінницької області.
  3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка належить гр..Костельній Антоніні Никифорівні і знаходиться за  межами  населеного пункту  на території Мазурівської сільської   ради  Чернівецького району  Вінницької області.
  4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва  які належать, гр..Кульбаці Надії Андріївні і знаходиться за  межами  населеного пункту  на території  Борівської  сільської   ради  Чернівецького району  Вінницької області.
  5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка належить  гр..Гасич Марії Констянтинівні  і знаходиться за межами  населеного пункту  на території  Борівської  сільської   ради  Чернівецького району  Вінницької області.
 
Комісією погоджено  на розгляд президії та сесії  районної ради  проекти рішень  з розглянутих питань.