temp
temp
temp
temp
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb

26 грудня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради

26 грудня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, контролю за дотриманням охорони природного навколишнього середовища, розвитку агропромислового комплексу, голова комісії Дідов А.Г.

 

На комісії заслухано інформації голови комісії Дідова А.Г.,  начальника відділу Держгеокадастру у Чернівецькому районі :

  1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення,  що перебуває у власності Коцінського Віктора Григоровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Володієвецької сільської   ради  Чернівецького району Вінницької області.
  2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення,  що перебуває у власності Третьяка Анатолія Петровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Борівської сільської   ради  Чернівецького району Вінницької області.
  3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення,  яка належить гр. Решетник Ганні Омелянівні  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і знаходиться за межами населеного пункту, на території  Борівської сільської   ради  Чернівецького району Вінницької області.
  4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення,  яка належить гр. Політанському М.І. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і знаходиться за межами населеного пункту, на території  Сокільської сільської   ради  Чернівецького району Вінницької області.

 

Комісією погоджено  на розгляд президії та сесії  районної ради  проекти рішень .