temp
temp
temp
temp
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb

26 грудня 2018 року відбулося останнє у 2018 році засідання позачергової 34 сесії районної ради 7 скликання.

26 грудня 2018 року відбулося останнє у 2018 році засідання позачергової 34 сесії районної ради 7 скликання.  В роботі взяли участь: голова райдержадміністрації Сауляк О.В., керівники комунальних установ, закладів та організацій, служб району, місцеві ЗМІ.

Розпочалося засідання з урочистої частини, де голова районної ради Мельничук В.М. привітав усіх присутніх з минулими святами.Зі словами привітання до нього приєднався голова райдержадміністрації Сауляк О.В.

Відповідно до рекомендацій постійних комісій районної ради на розгляд позачергової 34 сесії районної ради 7 скликання було винесено 11 питань. Одними із головних питань стали питання : щодо регламенту роботи районної ради 7 скликання (нова редакція), затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації, а також про план роботи районної ради на 2019 рік.

Також були розглянуті питання :

  • Про внесення змін до районної програми покращення діяльності та умов збереження трудових справ комунальної установи «Чернівецький районний трудовий архів» на 2018-2019 роки.
  • Про внесення змін до окремих рішень сесій районної ради.
  • Про заяву голови районної ради Мельничука В.М.
  • Про внесення змін до складу президії районної ради.

На останок були розгянуті питаннящодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності жителів району для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Чернівецького району.

Закрив засідання позачергової 34 сесії районної ради 7 скликання голова районної ради Мельничук В.М. словами подяки депутатам районної ради за плідну спільну працю у 2018 році. Разом із головою райдержадміністрації Сауляком О.В. , голова районної ради Мельничук В.М. привітали присутніх з майбутніми святами та виразили надію на плідну і активну співпрацю з депутатами районної  ради у майбутньому.