temp
temp
temp
temp
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb

14 грудня 2018 року відбулося засідання 33 позачергової сесії районної ради 7 скликання.

14 грудня 2018 року  в приміщенні виконавчого апарату районної ради відбулося засідання 33 позачергової сесії районної ради 7 скликання. Головним питанням порядку денного було прийняття бюджету на 2019 рік.  У роботі сесії взяв участь голова районної державної адміністрації О. Сауляк. Розпочалося засідання з урочистої частини.  Очільники району  висловили слова подяки з нагоди Дня вшанування  учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС   Лесю Петру Михайловичу , жителю села Борівка , учаснику ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС  після чого  депутати перейшли до розгляду проекту рішення  "Про районний районний бюджет на 2019 рік ",  доповідала Г.Маковій, начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Гострим було питання з приводу визначення  принципів  формування коштів бюджету на утримання дошкільних навчальних закладів, на що голова райдержадміністрації О.Сауляк  запевнив присутніх , що в січні 2019 року  проведення нараду за участю сільських та селищного голів, відповідних розпорядників коштів з приводу розгляду принципу  бюджетної формули формування видатків на утримання дитячих садків.

Депутати погодили та затвердили в цілому запропонований  проект рішення рішення  "Про районний районний бюджет на 2019 рік ".