temp
temp
temp
temp
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb

13 грудня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування , бюджету, фінансів

13 грудня 2018 року  в приміщенні виконавчого апарату районної ради відбулося розширене засідання  постійної комісії районної ради з питань планування , бюджету . фінансів за участю голів постійних комісій районної ради , сільських та  селищного голів та бухгалтерів  сільських , селищної рад , головних розпорядників коштів ( керівників підприємств , установ , організацій)  з питання обговорення  проекту рішення "Про районний бюджет на 2019 рік".  Інформувала з даного питання Г. Маковій, начальник фінансового управління райдержадміністрації .

Як зазначила доповідач, головний кошторис району на 2019 рік  є збалансованим за доходами  і видатками . Крім того, він є кращим за бюджет 2018 року.

Так , дохідна частина  бюджету становить більше 177 млн. грн.. і він є реальним до виконання .

Попори все у багатьох учасників бюджетного процесу виникло ряд нагальних питань . Зокрема, керівництво територіального центру  обслуговування непрацездатних громадян підняло питання про додаткову потребу фінансування  установи та про необхідний ремонт приміщення установи.  Зі схожими   проблемами  звернулись керівники окремих структур відділу освіти райдержадміністрації.

Комісія рекомендувала авторам  звернень викласти фінансові пропозиції керівництву районної державної адміністрації  та за участю головних розпорядників  коштів  віднайти можливості для асигнувань .

Свої наболілі питання озвучили Саїнський, Сокільський та Борівський сільські голови . Зрозуміло , що головним ключем до розв’язання піднятих  та інших проблем є   наповнення дохідної частини бюджету . І це одне з головних завдань  всіх відповідних органів влади району .

Комісія погодила  проект  "Про районний бюджет на 2019 рік"на розгляд президії та позачергової сесії районної ради.