temp
temp
temp
temp
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb

Розпорядження

У К Р А Ї Н А

ЧЕРНІВЕЦЬКА РАЙОННА РАДА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

15грудня       2015  року                                         смт.Чернівці                                     №67

 

 

Про організацію особистого прийому  громадян  у

Чернівецькій районній раді

 

 

 

                        Відповідно до статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"., статті 22 Закону  України "Про звернення громадян" , Указу Президента України  від 7 лютого 2008 року № 1092008 "Про першочергові заходи  забезпечення та гарантування права на звернення до органів державної влади та органів  місцевого самоврядування ":

 1. Затвердити графік особистого прийому громадян з головою Чернівецької районної ради  В.М.Мельничуком , заступником голови районної ради О.В.Сауляком ( згідно з додатком №1).
 2. Затвердити Порядок організації та проведення особистого прийому  у Чернівецькій районній раді   ( згідно з додатком 2).
 3. Оприлюднити графік  особистого прийому громадян  головою Чернівецької районної ради , заступником голови Чернівецької районної ради  в газеті "Чернівецька зоря" та надіслати в сільські , селищну ради  району.
 4. Вважати таким , що втратило чинність  розпорядження голови Чернівецької районної ради  від 01.04.2015 року  №23 "Про  організацію   особистого прийому громадян у Чернівецькій районній раді    ".
 5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою

 

 

 

 

 

Голова районної ради                                                         В.Мельничук

 

 

 

                                                                                  ЗАТВЕРДЖЕНО :

                                                                                  Розпорядженням голови районної ради

                                                                                  від 15.12.2015 року №67

 

 

 

Графік  особистого прийому громадян  головою Чернівецької районної ради , заступником голови Чернівецької районної ради

№ зп

Прізвище, імя по батькові

Посада

Дні та місце прийому

Години прийому

1

Мельничук Василь Миколайович

 Голова  Чернівецької районної ради

1-ий , 3-ий понеділок місяця, районна рада , кабінет №28 

Попередній запис на прийом:

2-а. 4-а середа місяця, районна рада 10°°-16°° кабінет №27

9°°-13°°

2

Сауляк Олександр Васильович

Заступник голови Чернівецької районної ради

2-а та 4-а середа місяця, районна рада , кабінет №29 попередній запис  на прийом 1-ий та 3-ий понеділок  місяця, районна  рада 10°°-16°° кабінет №27

9°°-13°°

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО :

                                                                                  Розпорядженням голови районної ради

                                                                                  від 15.12.2015 року №67

 

 

 

Порядок  організації та проведення особистого  прийому громадян у Чернівецькій районній  ради

 

 1. Цей порядок  визначає основні вимоги  до організації  та проведення  особистого  прийому громадян у Чернівецькій районній раді   головою  районної ради, заступником голови Чернівецької районної ради   ( далі керівництво  районної ради ).
 2. Особистий  прийом громадян  керівництвом районної ради  проводиться у визначені  графіком дні.
 3. Графік особистого прийому громадян  керівництвом районної ради оприлюднюється  у місцевих засобах масової інформації , розміщується на офіційному сайті районної ради , в приймальні  голови районної ради ,в кабінеті заступника голови районної ради ,  у приміщеннях районної , сільських , селищної рад у доступному для вільного огляду місць.
 4. Особистий прийом громадян   головою районної ради , заступником голови районної ради  проводиться з врахуванням черговості , попереднього запису.
 5. Попередній запис громадян  на особистий прийом  до голови районної ради ,  заступника голови районної ради ведеться в такому порядку :
  1. Особа звертається  особисто до начальника відділу організаційного забезпечення діяльності ради та зв’язків з органами місцевого самоврядування  виконавчого апарату районної ради  в 2-у і 4-у середу кожного місяця з 10°°-16°° години ( службовий кабінет ), або ж ці дні за телефоном  : 2-14-61.
  2. Особа звертається особисто до начальника відділу організаційного забезпечення діяльності ради та зв’язків з органами місцевого самоврядування виконавчого апарату районної ради  у 1-ий та 3-ий понеділки кожного місяця з 10°°-16°° години (службовий кабінет) або ж у ці дні за телефоном  2-14-61.
  3. Для запису пред’являється документ , що посвідчує особу.
  4. Під час попереднього запису з'ясовується прізвище, ім’я , по батькові , категорія , соціальний стан , місце проживання громадянина , зміст порушеного питання , до яких посадових осіб чи органів  державної влади  він звертався і яке було прийняте рішення , визначається посадова особа  чи орган державної влади , до компетенції яких належить вирішення питання ; вивчаються документи , інші матеріали , що подаються громадянином для обґрунтування  своєї заяви ( клопотання ), скарги або пропозиції ( зауваження).
 6. Прийом жінок, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня", інвалідів Великої Вітчизняної війни , Героїв Соціалістичної  праці, Героїв Радянського Союзу, Героїв України  проводиться в першочерговому порядку.
 7. Запис на повторний прийом  громадянина з питання , яке вже розглядалося   головою  районної ради , проводиться в разі, якщо питання , порушене  у першому зверненні , не було вирішено по суті.
 8. У разі повторного звернення громадянина вивчаються матеріали з порушеного питання , з’ясовуються причини , що його зумовили , надаються необхідні роз’яснення .
 9. Під час проведення особистого прийому громадян можуть бути присутні їхні представники , повноваження яких оформлені в установленому порядку , таабо особи , які перебувають у родинних відносинах з такими громадянами.

Присутність  сторонніх осіб  під час проведення особистого прийому громадян не допускається.

 1. Письмове звернення , яке передається громадянином на особистому прийомі , оформляється відповідно до вимог статті 5 Закону України "Про звернення громадян"  та розглядається у порядку , встановленому чинним законодавством.

Про результати розгляду звернення громадянину повідомляється письмово .

 1. Звернення громадян на особистому прийомі  реєструються відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування , об’єднаннях громадян , на підприємствах , в установах , організаціях незалежно від форм власності , в засобах масової інформації , затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року №348 ( з змінами та доповненнями)..
 2. З урахуванням рішення , прийнятого під час особистого прийому посадовою особою , яка його проводила , органи місцевого самоврядування , місцеві органи виконавчої влади , районні органи виконавчої влади , яким доручено його опрацювати , зобов’язані в установлений  законодавством  термін підготувати заявнику відповідь по суті питання та поінформувати посадову особу , доручення якої виконувалося.
 3. Виїзний прийом громадян  головою районної ради проводиться в 2-й та 4-й  понеділок  місяця , заступником голови районної ради  в 1-у та 4-у середу місяця в сільських , селищній радах району  за погодженням з сільськими , селищним головами та узгоджується виконавчим  апаратом районної ради.
 4. У разі перебування  голови районної ради , заступника голови районної ради у відпустці , відрядженні, на лікарняному прийом громадян не проводиться. Громадянам, які  попередньо записалися  на прийом до керівництва районної ради , повідомляється про це.
 5. Начальник відділу організаційного забезпечення діяльності ради та зв’язків з органами місцевого самоврядування виконавчого апарату районної ради  здійснює систематичний  аналіз і узагальнення звернень громадян на особистому прийомі , надає відповідну інформацію керівництву районної ради .