temp
temp
temp
temp
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb

Рішення №170 9 сесії районної ради 7 скликання від 16.12.2016року

 

УКРАЇНА

ЧЕРНІВЕЦЬКА РАЙОННА  РАДА

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е ННЯ № 170

 

16 грудня    2016року                     9 позачергова   сесія7скликання

 

Про затвердження технічної документації із нормативної

грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності 

гр. Русової Олени  Константинівни    для ведення 

товарного  сільськогосподарського виробництва на території

Бабчинецької   сільської ради  Чернівецького району 

Вінницької області

 

 

 

 

Розглянувши  заяву  Туховської Надії Олександрівни     , жительки м.Ямпіль    від 12.12.2016 року, технічну документацію із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності   гр. Русової Олени  Константинівни    для ведення 

товарного  сільськогосподарського виробництва на території Бабчинецької   сільської ради  Чернівецького району   Вінницької області , відповідно до ст..ст. 10, 59, 93, 124, 186  п.12 розділу 10 Перехідних положень Земельного Кодексу України , ст..ст.13,23 Закону України "Про оцінку земель",  Податкового Кодексу України  , п.21.ч.1.ст.43 Закону України  " Про місцеве самоврядування в Україні " районна рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію із нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Русової Олени Константинівни     для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території Бабчинецької   сільської ради Чернівецького району Вінницької області загальною площею 1,8943 га з визначеною сумою 61.866  гривень.

2.Це рішення опублікувати  в газеті "Чернівецька зоря".

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, контролю за дотриманням охорони природного навколишнього середовища, розвитку агропромислового комплексу (А.Г.Дідов).

 

 

 

 

 

Голова районної ради                                                   В.Мельничук

Повернутись