temp
temp
temp
temp
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb

Рішення №168 9 сесії районної ради 7 скликання від 16.12.2016року

 

УКРАЇНА

ЧЕРНІВЕЦЬКА РАЙОННА  РАДА

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е ННЯ № 168

 

16 грудня    2016року                     9 позачергова   сесія7скликання

 

 

 

Про затвердження технічної документації з нормативної

грошової оцінки земельної ділянки земель водного фонду , що

знаходиться  в оренді Підгурського Віктора Михайловича

для рибогосподарських потреб на території

Моївської   сільської ради  Чернівецького району 

Вінницької області

 

 

 

 

Розглянувши  заяву  Підгурського Віктора Михайловича     , жителя  с. Моївка   від 30.11.2016 року, технічну документацію з нормативної грошової  оцінки   земель водного фонду , що перебуває в оренді  гр.. Підгурського Віктора Михайловича     для  рибогосподарських потреб  на території Моївської    сільської ради Чернівецького району Вінницької області , відповідно до ст..ст. 10, 59, 93, 124  п.12 розділу 10 Перехідних положень   Земельного Кодексу України ,   Податкового Кодексу України  , ст..ст.13,23 Закону України " Про оцінку земель ", п.21.ч.1.ст.43 Закону України  " Про місцеве самоврядування в Україні " районна рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді  Підгурського Віктора Михайловича     для рибогосподарських потреб   на території  Моївської   сільської ради Чернівецького району Вінницької області загальною площею 2.7000  га з визначеною сумою 52321   гривень.

2.Це рішення опублікувати  в газеті "Чернівецька зоря".

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, контролю за дотриманням охорони природного навколишнього середовища, розвитку агропромислового комплексу (А.Г.Дідов).

 

 

 

 

 

Голова районної ради                                                   В.Мельничук

 

 

Повернутись