temp
temp
temp
temp
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb

Рішення №167 9 сесії районної ради 7 скликання від 16.12.2016року

 

УКРАЇНА

ЧЕРНІВЕЦЬКА РАЙОННА  РАДА

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е ННЯ № 167

 

16 грудня    2016року                     9 позачергова   сесія7скликання

 

 

Про затвердження технічної документації з нормативної

грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності 

гр. Куйбіди Василини Іванівни    для ведення 

товарного  сільськогосподарського виробництва на території

Березівської   сільської ради  Чернівецького району 

Вінницької області

 

 

 

 

Розглянувши  заяву  Гавеги Ольги Сергіївни    , жительки с.Березівка   від 28.11.2016 року, технічну документацію з нормативної грошової  оцінки    земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Куйбіди Василини Іванівни    для ведення  товарного  сільськогосподарського виробництва  на території Березівської    сільської ради Чернівецького району Вінницької області , відповідно до ст..ст. 10, 59, 93, 124, 186  Земельного Кодексу України , ст..ст.13,23 Закону України "Про оцінку земель", ст..ст.4,21 Закону України "Про оренду землі ", п.21.ч.1.ст.43 Закону України  " Про місцеве самоврядування в Україні " районна рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Куйбіди Василини Іванівни    для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території Березівської   сільської ради Чернівецького району Вінницької області загальною площею 1,6360 га з визначеною сумою 53810  гривень.

2.Це рішення опублікувати  в газеті "Чернівецька зоря".

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, контролю за дотриманням охорони природного навколишнього середовища, розвитку агропромислового комплексу (А.Г.Дідов).

 

 

 

 

 

Голова районної ради                                                   В.Мельничук

 

 

 

Повернутись