temp
temp
temp
temp
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb

Рішення №166 9 сесії районної ради 7 скликання від 16.12.2016року

 

УКРАЇНА

ЧЕРНІВЕЦЬКА РАЙОННА  РАДА

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е ННЯ № 166

 

16 грудня    2016року                     9 позачергова   сесія7скликання

 

 

Про затвердження технічної документації з нормативної

грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності 

гр. Нагірняк Марії Павлівни     для ведення 

особистого селянського господарства  на території

Березівської   сільської ради  Чернівецького району 

Вінницької області

 

 

 

 

Розглянувши  заяву  Гнидюк Наталії Василівни     , жительки с.Березівка   від 28.11.2016 року,що діє на підставі довіреності Доскоч Людмили Василівни від 04.10.2016 року ,  технічну документацію з нормативної грошової  оцінки    земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Нагірняк Марії Павлівни     для ведення  особистого селянського господарства  на території Березівської    сільської ради Чернівецького району Вінницької області , відповідно до ст..ст. 10, 59, 93, 124, 186 п.12 розділу 10 Перехідних положень   Земельного Кодексу України , ст..ст.13,23 Закону України "Про оцінку земель",  Податкового Кодексу України  , п.21.ч.1.ст.43 Закону України  " Про місцеве самоврядування в Україні " районна рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Нагірняк Марії Павлівни     для ведення особистого селянського господарства   на території Березівської   сільської ради Чернівецького району Вінницької області загальною площею 2.0000 га з визначеною сумою 64573  гривні.

2.Це рішення опублікувати  в газеті "Чернівецька зоря".

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, контролю за дотриманням охорони природного навколишнього середовища, розвитку агропромислового комплексу (А.Г.Дідов).

 

 

 

 

 

Голова районної ради                                                   В.Мельничук

 

Повернутись