temp
temp
temp
temp
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb

Р І Ш Е Н Н Я № 478 40 позачергової сесії районної ради 6 скликання від 25 лютого 2015року

 

УКРАЇНА

ЧЕРНІВЕЦЬКА РАЙОННА  РАДА

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я №478

 

25 лютого   2015року                     40 позачергова  сесіярайонної ради  6 скликання

 

Про порядок і норматив відрахування

 до загального фонду районного бюджету комунальними

унітарними підприємствами та їх об’єднаннями ,

 які належать до спільної комунальної власності

територіальних громад району , частини чистого

прибутку (доходу) за результатами

 фінансово – господарської діяльності у 2015році.

 

 

 

Відповідно до  п.20 статті 43  , ст..60.п.10 розділу V"  Прикінцеві та перехідні положення Закону України  "Про місцеве самоврядування в Україні ", ст.64 Бюджетного Кодексу України     районна рада  В И Р І Ш И Л А  :

 

  1. Затвердити порядок і норматив відрахування до загального фонду районного бюджету комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями ,  які належать до спільної комунальної власності територіальних громад району , частини чистого  прибутку (доходу) за результатами  фінансово – господарської діяльності у 2015році  (додається ).
  2. З метою своєчасного та повного надходження платежів до районного бюджету рекомендувати Чернівецькому відділенню Могилів – Подільської ОДПІ (М.А.Суржиков) при здійсненні документальних перевірок комунальних,  унітарних підприємств, які належать до районної комунальної власності забезпечити включення в переліки питань , що підлягають перевірці , правильності визначення чистого прибутку за результатами фінансово – господарської діяльності  та своєчасності сплати частини чистого прибутку ( доходу ) до загального фонду районного бюджету.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування , бюджету , фінансів (Я.Д.Говдик).

 

 

 

 

 

Заступник голови районної ради                          С.Злощинський

 

 

Додаток 1 до  рішення № 478

40 позачергової  сесії районної ради 6 скликання

                                                                                  від  25 лютого  2015   року 

 

 

 

Порядок і норматив відрахування до загального

фонду районного бюджету комунальними унітарними

підприємствами , які належать до районної комунальної власності ,

частини чистого прибутку ( доходу) за результатами

фінансової господарської діяльності у 2015 році

 

 

  1. Цей порядок розроблено відповідно до  п.20 статті 43  , ст..60.п.10 розділу V"  Прикінцеві та перехідні положення Закону України  "Про місцеве самоврядування в Україні ", ст.64 Бюджетного Кодексу України  .
  2. Відповідно до цього Порядку встановлюється норматив відрахування до загального фонду районного бюджету комунальними унітарними підприємствами , які належать до  районної комунальної власності ( далі підприємства ) і мають здійснювати нарахування  та сплату до загального фонду районного бюджету частини чистого прибутку ( доходу ) за результатами фінансово – господарської діяльності у 2015 році, у строки встановлені для  сплати податку на прибуток.
  3. Норматив   відрахування  встановлюється у розмірі 25 відсотків до чистого прибутку (доходу) , виходячи з аналізу фінансово – господарської діяльності та економічних факторів, які впливають на діяльність цих підприємств , з відповідним розглядом та погодженням з постійною комісією районної ради з питань планування , бюджету , фінансів  .
  4. Керівники підприємств  щорічно під час складання річних фінансових планів на наступний рік зобов’язані передбачити планову суму  відрахувань частини чистого прибутку (доходу) до районного бюджету , не менше встановленого рішенням районної ради нормативу.
  5. Частина чистого прибутку ( доходу )  , що підлягає сплаті до загального фонду районного бюджету , розраховується підприємствами відповідно до Порядку і нормативу , встановленого районною радою.  Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) надається до органів державної податкової служби у строки , передбачені для подання декларації з податку на прибуток.
  6. Визначена , відповідно до порядку , частина чистого прибутку (доходу) сплачується щоквартально у строки , встановлені для сплати податку на прибуток підприємств і зараховується на відповідний рахунок з обліку даних надходжень до загального фонду районного бюджету , відкритий в УДК у Чернівецькому районі.
  7. Інформацію про нарахування та сплату частини чистого прибутку (доходу) , відповідно до Порядку  і нормативу відрахування до загального фонду районного бюджету , комунальні унітарні підприємства , які належать до районної комунальної власності , подають в виконавчий апарат районної ради.

 

 

Керуючий справами виконавчого

апарату районної ради                                                             М.Смеречинський

Повернутись