temp
temp
temp
temp
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb

РІШЕННЯ № 451 37 сесії районної ради 6 скликання від 09.12.2014року

 

УКРАЇНА

ЧЕРНІВЕЦЬКА РАЙОННА  РАДА

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я №451

 

09 грудня 2014 року                        37сесія 6 скликання

 

 

 

Про затвердження технічної документації  із  нормативної

грошової  оцінки    земельноїділянки   для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва, яка перебуває  в оренді СТОВ  "Чернівчанка -агро", що розташована    на території Сокілської сільської ради  Чернівецького району Вінницької області.

 

 

                        Розглянувши лист СТОВ "Чернівчанка агро"від 20.06.2014 року №205 , технічну документацію із  нормативної грошової  оцінки    земельної ділянки    для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва . яка перебуває в оренді  СТОВ "Чернівчанка - агро". що розташована    на території Сокілської  сільської ради  Чернівецького району  Вінницької області  , керуючись ст..ст.10, 59, 93,124,186 Земельного Кодексу України , ст..ст.13,23 Закону України "Про оцінку земель", Податкового Кодексу, п.21.ч.1.ст.43 Закону України  " Про місцеве самоврядування в Україні " районна рада ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити технічну документацію з  нормативної грошової  оцінки   земельної ділянки , яка знаходиться  в оренді СТОВ "Чернівчанка - агро"  для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва    на території  Сокілської  сільської ради  Чернівецького району  Вінницької області загальною площею 8.0000 га з визначеною сумою  158695.90 гривень.

2.Це рішення опублікувати  в газеті "Чернівецька зоря".

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, контролю за дотриманням охорони природного навколишнього середовища (М.М.Гоцуляк).

 

     

 

 

 

 

Заступник голови районної ради                                        С.Злощинський

 

Повернутись