temp
temp
temp
temp
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb

Проект рішення 9 сесії районної ради 7 скликання

Проект

 

 

УКРАЇНА

ЧЕРНІВЕЦЬКА РАЙОННА  РАДА

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е ННЯ №

 

______________   2016року                       9   сесія7скликання

 

Про надання в оренду майна спільної комунальної власності 

територіальних громад сіл, селища Чернівецького  району районній організації ветеранів України

 

 

                        Розглянувши листа  Районної організації  ветеранів України від 17.11.2013 року ,   відповідно до п.20.ч.1.ст.43, п.п.4,5.ст.60 п.10 розділу  V  "Прикінцеві  та перехідні положення " Закону України " Про місцеве самоврядування  Україні ", Закону України "Про оренду державного та комунального майна ", рішення №472  39 позачергової сесії районної ради 6 скликання від 23.01.2015 року "Про надання  в оренду майна , що є спільною комунальною власністю  територіальних громад сіл, селища району , управління яким здійснює Чернівецька районна рада " районна рада ВИРІШИЛА:

1. Надати в оренду  майно спільної комунальної власності територіальних громад сіл , селища району ( приміщення виконавчого апарату Чернівецької районної ради ) строком на 2 роки 11 місяців з 28.11.2016 року :

а) кімната зазначена числом   16  згідно поетажного плану  на будівлю літера "А" поверх І "Зведеного акту вартості будинків, господарських будівель та споруд " від 20.08.2007 року загальною площею  12.3.м² балансовою вартістю 1455.78гривень;

Встановити розмір орендної плати за вищеперераховане приміщення  1гривня в рік.

2. Доручити голові районної ради В.М.Мельничуку   укласти договір на оренду майна зазначеного в п.1  цього рішення з 28.11.2016року . Кошти від оренди майна направити  виконавчому апарату районної ради  .

1.      Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регулювання комунальної власності, соціальної політики, побутового та торговельного обслуговування населення (Т.С. Гринько).

 

 

 

 

Голова районної ради                                                   В.Мельничук

 

 

 

Повернутись