temp
temp
temp
temp
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb

Проект рішення 4 сесії районної ради 7 скликання

Проект

 

У К Р А Ї Н А

ЧЕРНІВЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я №

 

_____           2015 року                                            4 сесія 7 скликання

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки , що надається в оренду  гр. Кірченку Олександру Петровичу для сінокосіння і випасання худоби на території Борівської сільської ради Чернівецького району Вінницької області

Розлянувши заяву Кірченка О.П. жителя с.Борівка від 23.02.2016 року, технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду гр. Кірченку Олександру Петровичу для сінокосіння і випасання худоби на території Борівської сільської ради Чернівецького району Вінницької області, керуючись ст.ст 10, 93, 124 ,184 Земельного Кодексу України, ст.ст. 13,23, Закону України «Про оцінку земель», ст.ст. 4, 21, Закону України «Про оренду землі», п.21 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду гр. Кірченку Олександру Петровичу для сінокосіння та випасання худоби на території Борівської сільської ради Чернівецького району Вінницької області площею 21,5575 га з визначеною сумою 69 496 гривень.

2.Це рішення опублікувати в газеті «Чернівецька зоря».

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, контролю за дотриманням охорони природного навколишнього середовища, розвитку агропромислового комплексу ( А.Г. Дідов).

 

 

         

 

 

Голова районної ради                                                  В. Мельничук

 

Повернутись