temp
temp
temp
temp
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb

Проект рішення 37 сесії районної ради 6 скликання

 

 Проект

УКРАЇНА

ЧЕРНІВЕЦЬКА РАЙОННА  РАДА

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я №

 

___  __________  2014 року                                   36сесія 6 скликання

 

 

Про виконання  єдиної комплексної

правоохоронної  програми  Чернівецького

району на 2010-2014роки за І півріччя 2014року

 

Заслухавши інформацію начальника Чернівецького РВ УМВС України  у Вінницькій області І.І.Костюка, районна рада зазначає, що Чернівецьким РВ УМВС України у Вінницькій області спільно з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, іншими правоохоронними органами та зацікавленими відомствами, громадськістю постійно здійснюється комплекс організаційних  та практичних заходів, спрямованих на зміцнення законності та правопорядку, порушення та розкриття кримінальних правопорушень,  захист особистої безпеки та майнових прав громадян.

Як позитив слід відмітити державницький підхід та повне порозуміння зі сторони органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та депутатського корпусу в питаннях необхідності колективного підходу до питань профілактики злочинності, зміцнення матеріально-технічної бази, підвищення мобільності, соціального захисту співробітників.

Спільні заходи дають можливість реально впливати на кримінальну ситуацію, вона є контрольованою на всіх напрямках діяльності міліції.

Зниження рівня зайнятості населення, скорочення кількості робочих місць не лише на підприємствах нашого району, але й по області та й в цілому по Україні негативно позначається на рівні побутової злочинності.

За І півріччя поточного року зареєстровано 876 заяв та повідомлень (м.р.780), з них з ознаками кримінальних правопорушень 715, з яких 651 розглянуто згідно ЗУ «Про звернення громадян» та 18 згідно чинного адмінзаконодавства.

За період 6 місяців в Чернівецькому РВ УМВС України у Вінницькій області знаходилось в провадженні 268 кримінальних правопорушень, без врахування закритих-114.

Закінчено досудове розслідування по 136 кримінальних правопорушеннях, з них направлено до суду з обвинувальним  актом, в.т. ч. з угодою-61, направлено до суду клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності-1.

Протягом звітного періоду в ЄРДР зареєстровано 66 тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень без врахування закритих за п.п.1.2ч.1 ст.284КПК-39, з яких по 26 кримінальних провадженнях особам повідомлено про підозру.

За звітний період зареєстровано:

 • Крадіжок, без врахування закритих за п.п.1,2,4,6.ч 1 ст.284 КПК36, з яких по 18 оголошено про підозру особам, що їх вчинили;
 • Шахрайство, без врахування закритих за п.1,2,4,6 ч.1 ст.284 КПК 4, з яких 1 оголошено про підозру особам, що їх вчинили;
 • Грабежів-1, з яких по 1  оголошено  про підозру особам, що їх вчинили;

За звітний період на території району не реєструвались наступні види кримінальних правопорушень:

 • Вбивство;
 • Тяжкі тілесні ушкодження, в т.ч. зі смертю потерпілого;
 • Згвалтування;
 • Розбій;
 • вимагання.

Протягом звітного періоду виявлено 6 злочинців, пов’язаних з бюджетною сферою, в т.ч. 2 у  сфері соціальних виплат, зареєстровано 2 факти незаконного поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами, оголошено про підозру по  2 кримінальних правопорушеннях. З незаконного обігу вилучено  обріз мисливської рушниці.

Станом на 01.01.2014року по Чернівецькому районі у розшуку перебував 1 злочинець.

Розшукано 1  злочинця.

На виконання п.2.1,17 програми щодо залучення громадян до  участі  в охороні правопорядку ,  на території Чернівецького  району зареєстровано одне громадське формування (с. Борівка), яке нараховує19 членів.

Лише 5 сільських рад: Бабчинецька, Березівська, Борівська, Моївська, Саїнська забезпечили своїх дільничих інспекторів міліції службовими  кабінетами, хоча в кожній місцевій раді обладнано місце для прийому громадян.

На профілактичному обліку в Чернівецькому РВ УМВС України у Вінницькій області перебуває 55 осіб,  що вчиняють насильство в сім’ї. Протягом звітного періоду до адміністративної відповідальності  притягнуто 28 осіб, на яких складено 31 адміністративний протокол. З вказаною категорією осіб систематично проводиться профілактична робота. 1 особу,  в зв’язку із повторним вчиненням насильства в сім’ї було направлено для проходження корекційної програми до кризового центру.

Серед учнів навчальних закладів району проводиться комплекс роз’яснювальних попереджувально-профілактичних заходів.

З метою підвищення рівня інформованості мешканців району,покрашення іміджу та довіри до органів внутрішніх  систематично друкуються матеріали про діяльність правоохоронних органів  та резонансні події на території району в газеті «Чернівецька зоря».

На профілактичному обліку в Чернівецькому РВ УМВС України у Вінницькій області перебуває:

 • раніше судимих-29;
 • осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі-43.

Серед учнів навчальних закладів району проводиться комплекс роз’яснювальних та попереджувально-профілактичних заходів.

            Під постійним контролем перебувають особи, за якими здійснюється адміністративний нагляд, всього на обліку перебуває 9 адмінпіднаглядних. За порушення адміністративного нагляду складено 40 адміністративних протоколів.

            На обліку в КМСД знаходяться: неповнолітніх-4;

Неблагополучних сімей-1; на вихованні-1.

Протягом звітного періоду за участю відповідних служб райдержадміністрації проведено 12 спільних профілактичних рейдів в населених пунктах району.

За І півріччя 2014року неповнолітніми  скоєно 7 кримінальних правопорушень.

З початку року в ЄРДР зареєстровано 8 кримінальних правопорушень, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів:

 • ст..307КК України-3;
 • ст..310КК України-1;
 • ст..315КК України-1;
 • ст.,317 КК України-3.

Здійснено 8 повідомлень особам про підозру у вчиненні даної категорії злочинів. Задокументовано 3 наркопритони, 3 факти збуту наркотиків та виявлено 1 факт схилення до вживання наркотиків, ут.ч. 1 факт схиляння неповнолітніх осіб.

            На обліку БНОН Чернівецького РВ УМВС перебувають 3 особи:

 • споживачів-2;
 • наркоманів-1.

Відповідно до п.2.8 програми проведено 27 профілактичних заходів з метою запобігання вживання спиртних напоїв серед школярів і студентів та попередження негативних соціальних наслідків і шкоди здоров’ю.

Під час проведеня оперативно-профілактичних заходів було складено 124 адміністративних протоколи за порушення антиалкогольного законодавства.

За звітний період на території району скоєно 8 (м.р.-11)  дорожньо-транспортних пригод, яких 3 (м.р.-3) з потерпілими, під час яких:

            - травмовано-6 осіб (м.р.-4)

- загинуло-1 (м.р.-0).

Виявлено та задокументовано 417 порушень правил дорожнього руху, в т.ч. 79-за керування автотранспортними засобами у стані сп’яніння.

На усунення недоліків щодо утримання вулично-шляхової мережі направлено  20-вимог та 2-приписи на усунення недоліків, складено 4 адміністративних протоколи. Враховуючи вищевикладене, відповідно до ст..43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада ВИРІШИЛА:

 1. Інформацію начальника Чернівецького РВ УМВС України у Вінницькій області І.І. Костюка прийняти до відома.
 2. Рекомендувати райдержадміністрації:
 3.  Проводити роботу на виконання районних програм щодо запобігання бідності та безробіттю, зміцнення соціальних і сімейних зв’язків, посилення боротьби з фактами, що породжують злочинність, скоригувати роботу щодо декриміналізації молодіжного середовища.
 4.  Спільно з виконкомами місцевих рад району сприяти організації належного відпочинку молоді, організації зайняття фізичною культурою та спортом, пропаганді здорового способу життя, утвердження українських народних традицій.
 5. Спільно з відповідними органами розробити відповідний проект районної правоохоронної програми  на наступний період.
 6. Районній раді:
 7. Через координаційну-методичну раду з правової освіти проводити роз’яснювальну роботу серед населення району щодо забезпечення прав, свобод та дотримання обов’язків.
 8. Виконкомам Білянської,  Вила-Ярузької, Володіївецької,  Гонтівської, Лозівської,  Мазурівської, Сокільської, Шендерівської сільських  та Чернівецької  селищної рад вирішити питання щодо забезпечення службовими кабінетами дільничих інспекторів міліції.
 9. Чернівецькому РВ УМВС України у Вінницькій області (І.І.Костюк):
 10. Спільно з сільськими, селищною радами сприяти відновленню громадських формувань .
 11. Проводити цільові профілактичні заходи, спрямовані на дотримання вимог законодавства у сфері безпеки дорожнього руху, здійснення нагляду за ремонтами вулично – дорожньої мережі, дорожніми знаками, нанесенням дорожньої розмітки.
 12. Сільським, селищній радам:
 13. Проаналізувати виконання місцевих програм боротьби із злочинністю.
 14. Сприяти зайнятості та самозайнятості населення.
 15. Вирішувати питання щодо ремонту та обладнання спортивних закладів, площадок, тренажерів для занять фізичною культурою та спортом.
 16. Активізувати роботу адміністративних комісій при виконкомах місцевих рад.
 17. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питаньзаконності та правопорядку(С.О.Продан).

 

 

 

Заступник голови районної ради                                      С.Злощинський

Повернутись